Agencja Ochrony ATENA SECURITY Sp. z o. o. jest koncesjonowanym podmiotem specjalizującym się w kompleksowej ochronie osób i mienia.

Od początku swojej działalności stawiamy na jakość i skuteczność świadczonych usług, co możliwe jest naszym zdaniem dzięki odpowiedniemu zarządzaniu, doskonaleniu kadr, wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych oraz dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Proponowany przez nas pakiet usług obejmuje zapewnienie wszelkich niezbędnych środków do zorganizowania oraz utrzymania optymalnego poziomu bezpieczeństwa chronionych przez nas obiektów. W zależności od potrzeb, sugestii oraz możliwości finansowych klienta, skutecznie pomagamy w opracowaniu określonej koncepcji ochrony, pozwalającej na ustalenie optymalnej wersji proponowanych usług i rozwiązań mających za zadanie spełniać oczekiwania Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości realizacji kontraktu.

Politykę firmy oparliśmy na konsekwentnej realizacji określonej koncepcji bezpieczeństwa, w naszych działaniach kierujemy się zasadami, które gwarantują zachowanie wymaganych norm bezpieczeństwa w zakresie wszystkich świadczonych przez nas usług.